L08058R2DESTR
L08058R2DESTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 8.2nH
на замовлення 3067 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0082uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.12Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08058R2DESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08058R2DESTR Виробник : AVX SMD
L08058R2DESTR L08058R2DESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0082uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.12Ohm DCR 0805 T/R