L081C683LF
L081C683LF BI Technologies (TT electronics)
l.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 68K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 2524 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 91
Відгуки про товар
Написати відгук