Продукція > KEMET > L1007C151KPWST
L1007C151KPWST
L1007C151KPWST KEMET
F3115-1104303.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - SMD 1007 150uH 10% 45mA
на замовлення 1860 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, WW SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 45 mA.
Інші пропозиції L1007C151KPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1007C151KPWST L1007C151KPWST Виробник : KEMET L1007C151KPWST Description: INDUCTOR, WW SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 45 mA