Продукція > KEMET > L1007C151MPWST
L1007C151MPWST
L1007C151MPWST KEMET
L1007C151MPWST
Виробник: KEMET
Description: INDUCTOR, WW SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 45 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, WW SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 45 mA.