Продукція > KEMET > L1007R220KPWRT
L1007R220KPWRT
L1007R220KPWRT KEMET
F3115-3316688.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - SMD 1007 22uH 10% 175mA
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, WW SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 440mOhm, Frequency - Self Resonant: 19MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 175 mA.
Інші пропозиції L1007R220KPWRT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1007R220KPWRT L1007R220KPWRT Виробник : KEMET L1007R220KPWRT Description: INDUCTOR, WW SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 440mOhm
Frequency - Self Resonant: 19MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 175 mA