L101247A-100L
L101247A-100L ITG Electronics, Inc.
5d3308d8b9f70c73f7cd4714ba387e98.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 100NH 78A 0.125MOHM SM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.252" W (10.00mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Current - Saturation (Isat): 129A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 78 A