L101353A-100MHF
L101353A-100MHF ITG Electronics, Inc.
6eb53efa5f84fec853263aaad0133a01.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 10.0uH, 20%, 1.06mOhm, 14.0Amp M
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Size / Dimension: 10.236" L x 9.646" W (26.00mm x 24.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.06mOhm
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.0uH, 20%, 1.06mOhm, 14.0Amp M, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Size / Dimension: 10.236" L x 9.646" W (26.00mm x 24.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.06mOhm, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 50 A.