L101353A-1R0MHF
L101353A-1R0MHF ITG Electronics, Inc.
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 1.0uH, 20%, 1.06mOhm, 170.0Amp M
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Size / Dimension: 10.236" L x 9.646" W (26.00mm x 24.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.06mOhm
Current - Saturation (Isat): 170A
Material - Core: Ferrite
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 50 A
Написати відгук
Description: 1.0uH, 20%, 1.06mOhm, 170.0Amp M, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Size / Dimension: 10.236" L x 9.646" W (26.00mm x 24.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.06mOhm, Current - Saturation (Isat): 170A, Material - Core: Ferrite, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 50 A.