L101374SP-17
L101374SP-17 ITG Electronics, Inc.
fc988103f256982e7500c8696bd29dad.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 56UH 17A 15 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 1.319" L x 0.827" W (33.50mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 17 A
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 17A 15 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 1.319" L x 0.827" W (33.50mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.102" (28.00mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 17 A.