L101C151LF BI Technologies (TT electronics)
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 150 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 1165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 351
Відгуки про товар
Написати відгук