L101C331LF BI Technologies (TT electronics)
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 1388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук