L101C681LF
L101C681LF BI Technologies (TT electronics)
l.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 1140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 465
Відгуки про товар
Написати відгук