L101S104
L101S104 BI Technologies (TT electronics)
l.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 2007 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
Відгуки про товар
Написати відгук