L101S201LF IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 200 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук