L101S202LF
L101S202LF Welwyn Components / TT Electronics
L-1154695.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Resistor Networks & Arrays 2K OHM 10 PIN 2% LOW C-SIP
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film NET 2K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk.
Інші пропозиції L101S202LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L101S202LF L101S202LF Виробник : IRC (TT electronics) l.pdf Res Thick Film NET 2K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk