L101S220LF IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 22 Ohm 2% 1W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук