L101S391LF IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 390 Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L101S391LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L101S391LF L101S391LF Виробник : Welwyn Components / TT Electronics L-1154695.pdf Resistor Networks & Arrays 390 OHM 10 PIN 2% LOW C-SIP