L101S392LF
L101S392LF IRC (TT electronics)
l.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film NET 3.9K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції L101S392LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L101S392LF L101S392LF Виробник : Welwyn Components / TT Electronics L-1154695.pdf Resistor Networks & Arrays 3.9K OHM 10 PIN 2% LOW C-SIP