L111A26-3-2-3WA3
L111A26-3-2-3WA3 Dantona Industries
l111a26-3-2-3wa3
Виробник: Dantona Industries
Description: BATTERY PACK LI-ION 11.1V 18650
Packaging: Box
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 2.6Ah
Size / Dimension: 2.10" L x 0.07" W x 2.70" H (53.3mm x 17.8mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads with Connector
Part Status: Active
Voltage - Rated: 11.1 V
Number of Cells: 3
на замовлення 402 шт:
Написати відгук
Description: BATTERY PACK LI-ION 11.1V 18650, Packaging: Box, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 2.6Ah, Size / Dimension: 2.10" L x 0.07" W x 2.70" H (53.3mm x 17.8mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads with Connector, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 1 Row x 3 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 11.1 V, Number of Cells: 3.