L115F11AH24VDCS1.5U
L115F11AH24VDCS1.5U CIT Relay and Switch
L115F1.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 62.5 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 277VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 62.5 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 277VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F.