L12-100-50-6-R
L12-100-50-6-R Actuonix Motion Devices Inc
ActuonixL12Datasheet.pdf
Виробник: Actuonix Motion Devices Inc
Description: L12 -R MICRO LINEAR SERVO
Packaging: Bulk
Features: RC Linear Servo
Voltage - Rated: 6VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: ±0.50mm
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads with Connector
Duty Cycle: 20%
Stroke Length: 3.937" (100.00mm)
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Gear Reduction Ratio: 50
Motor Type: Brushed
Part Status: Active
Speed: 0.98 in/s (25.0 mm/s)
Construction: Ball Screw
Load Force (Dynamic): 4.95lbf (22.0N)
Load Force (Static): 44.96lbf (200.0N)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: L12 -R MICRO LINEAR SERVO, Packaging: Bulk, Features: RC Linear Servo, Voltage - Rated: 6VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: ±0.50mm, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads with Connector, Duty Cycle: 20%, Stroke Length: 3.937" (100.00mm), Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Gear Reduction Ratio: 50, Motor Type: Brushed, Part Status: Active, Speed: 0.98 in/s (25.0 mm/s), Construction: Ball Screw, Load Force (Dynamic): 4.95lbf (22.0N), Load Force (Static): 44.96lbf (200.0N).