Продукція > KEMET > L1207C220KPWST
L1207C220KPWST
L1207C220KPWST KEMET
F3115-1104303.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 22uH 10%
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, WW SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1207 (3218 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm, Frequency - Self Resonant: 19MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1207, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 255 mA.
Інші пропозиції L1207C220KPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1207C220KPWST L1207C220KPWST Виробник : KEMET L1207C220KPWST Description: INDUCTOR, WW SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1207 (3218 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm
Frequency - Self Resonant: 19MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1207
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 255 mA