Продукція > KEMET > L1207C221KPWST
L1207C221KPWST
L1207C221KPWST KEMET
L1207C221KPWST
Виробник: KEMET
Description: INDUCTOR, WW SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1207 (3218 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.4Ohm
Frequency - Self Resonant: 5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1207
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, WW SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1207 (3218 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.4Ohm, Frequency - Self Resonant: 5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1207, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Інші пропозиції L1207C221KPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1207C221KPWST L1207C221KPWST Виробник : KEMET F3115-3316688.pdf Power Inductors - SMD 220uH 10%