Продукція > KEMET > L1207C4R7MPWST
L1207C4R7MPWST
L1207C4R7MPWST KEMET
SMD_Ferrite_Inductors_Beads_Cat.pdf
Виробник: KEMET
Description: L1207C4R7MPWST
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1207 (3218 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Frequency - Self Resonant: 41MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1207
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 550 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: L1207C4R7MPWST, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1207 (3218 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Frequency - Self Resonant: 41MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1207, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Інші пропозиції L1207C4R7MPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1207C4R7MPWST L1207C4R7MPWST Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20%