Продукція > LUMILEDS > L128-2280NA3500001
L128-2280NA3500001
L128-2280NA3500001 Lumileds
832eef99dd3139f98fa943e60565a2920b270d04
Виробник: Lumileds
White LEDs White 2200 K 80-CRI, LUXEON 2835 Line
на замовлення 15696 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 2200K 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.75V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 300mA, Supplier Device Package: 1411, Lumens/Watt @ Current - Test: 158 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), CCT (K): 2200K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 28lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.75V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 300mA
Supplier Device Package: 1411
Lumens/Watt @ Current - Test: 158 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
CCT (K): 2200K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 28lm (Typ)