Продукція > LUMILEDS > L128-2780CB3500005
L128-2780CB3500005
L128-2780CB3500005 Lumileds
832eef99dd3139f98fa943e60565a2920b270d04
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 2700K 1411
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1411
Lumens/Watt @ Current - Test: 160 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 115lm (Typ)
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 2700K 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 1411, Lumens/Watt @ Current - Test: 160 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 115lm (Typ).