Продукція > LUMILEDS > L128-3080SA35A00C1
L128-3080SA35A00C1 Lumileds
DS383-luxeon-2835-commercial-datasheet.pdf
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.78V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 200mA
Supplier Device Package: 1411
Lumens/Watt @ Current - Test: 180 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 33lm (Typ)
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.78V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 200mA, Supplier Device Package: 1411, Lumens/Watt @ Current - Test: 180 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 33lm (Typ).