Продукція > LUMILEDS > L130-2295001400001
L130-2295001400001 Lumileds
DS208-luxeon-3014-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 2200K 1212
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.95V
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 2200K
CRI (Color Rendering Index): 95
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 2200K 1212, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.95V, Current - Test: 60mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 120mA, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 2200K, CRI (Color Rendering Index): 95.