Продукція > LUMILEDS > L130-2580001400001
L130-2580001400001
L130-2580001400001 Lumileds
DS208-736705.pdf
Виробник: Lumileds
High Power LEDs - White Warm White 2500K 80 CRI
на замовлення 2940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 2500K 3014, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3014 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.114" L x 0.055" W (2.90mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Current - Test: 60mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 120mA, Supplier Device Package: 3014, Lumens/Watt @ Current - Test: 124 lm/W, Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm), CCT (K): 2500K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 23lm (Typ), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3014 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.114" L x 0.055" W (2.90mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 3014
Lumens/Watt @ Current - Test: 124 lm/W
Height - Seated (Max): 0.033" (0.83mm)
CCT (K): 2500K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 23lm (Typ)