Продукція > LUMILEDS > L130-2780HE1400002
L130-2780HE1400002 Lumileds
DS208.pdf
Виробник: Lumileds
Description: WARM-WHITE 3014 80 CRI 5 SDCM ON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.95V
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 120mA
Supplier Device Package: 1206
Lumens/Watt @ Current - Test: 150 lm/W
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 27lm (Typ)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: WARM-WHITE 3014 80 CRI 5 SDCM ON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.95V, Current - Test: 60mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 120mA, Supplier Device Package: 1206, Lumens/Watt @ Current - Test: 150 lm/W, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 27lm (Typ), Part Status: Active.