Продукція > LUMILEDS > L130-3070HA30000B7
L130-3070HA30000B7 Lumileds
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 1212
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 110°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 210 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 37lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 3000K 1212, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 110°, Current - Max: 480mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 210 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 37lm (Typ), Part Status: Active.