Продукція > LUMILEDS > L130-5080003000W22
L130-5080003000W22 Lumileds
DS207-luxeon-3030-2d-line-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5000K 1212
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 169 lm/W
Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm)
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 122lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5000K 1212, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 169 lm/W, Height - Seated (Max): 0.024" (0.62mm), CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 122lm (Typ).