Продукція > LUMILEDS > L130-5770003000X23
L130-5770003000X23 Lumileds
3c16fcf1b863f7e73ec37fa3f2f17f8b3b5994c5
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5700K 1212
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 183 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 132lm (Typ)
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5700K 1212, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6V, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 183 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 132lm (Typ).