Продукція > LUMILEDS > L130-5790HA30000B1
L130-5790HA30000B1
L130-5790HA30000B1 Lumileds
DS414-luxeon-sunplus-3030-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 5700 K 90-CRI, LUXEON 3030
на замовлення 13287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 5700K 1212, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.71V, Current - Test: 65mA, Viewing Angle: 110°, Current - Max: 480mA, Supplier Device Package: 1212, Lumens/Watt @ Current - Test: 179 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 32lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.71V
Current - Test: 65mA
Viewing Angle: 110°
Current - Max: 480mA
Supplier Device Package: 1212
Lumens/Watt @ Current - Test: 179 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 32lm (Typ)