L148A26-4-10-2W
L148A26-4-10-2W Dantona Industries
Виробник: Dantona Industries
Description: BATTERY PACK LI-ION 14.8V 18650
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 2.6Ah
Size / Dimension: 1.40" L x 1.40" W x 2.70" H (35.6mm x 35.6mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Side to Side, 2 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 14.8 V
Number of Cells: 4
на замовлення 281 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK LI-ION 14.8V 18650, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 2.6Ah, Size / Dimension: 1.40" L x 1.40" W x 2.70" H (35.6mm x 35.6mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 2 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 14.8 V, Number of Cells: 4.