L148A34-4-3-2W
L148A34-4-3-2W Dantona Industries
Виробник: Dantona Industries
Description: BATTERY PACK LI-ION 14.8V 18650
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 3.4Ah
Size / Dimension: 2.80" L x 0.70" W x 2.70" H (71.1mm x 17.8mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Side to Side, 1 Row x 4 Cells
Rechargeability: Yes
Voltage - Rated: 14.8 V
Number of Cells: 4
на замовлення 282 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY PACK LI-ION 14.8V 18650, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 3.4Ah, Size / Dimension: 2.80" L x 0.70" W x 2.70" H (71.1mm x 17.8mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 1 Row x 4 Cells, Rechargeability: Yes, Voltage - Rated: 14.8 V, Number of Cells: 4.