L148A68-8-12-2W
L148A68-8-12-2W Dantona Industries
L148A68-8-12-2W.pdf
Виробник: Dantona Industries
Description: DANTONA INDUSTRIES 14.8 VOLT 680
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 6.8Ah
Size / Dimension: 2.80" L x 1.40" W x 2.70" H (71.1mm x 35.6mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Side to Side, 2 Rows x 4 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 14.8 V
Number of Cells: 8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DANTONA INDUSTRIES 14.8 VOLT 680, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 6.8Ah, Size / Dimension: 2.80" L x 1.40" W x 2.70" H (71.1mm x 35.6mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 2 Rows x 4 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 14.8 V, Number of Cells: 8.