Продукція > LUMILEDS > L150-6580500600000
L150-6580500600000
L150-6580500600000 Lumileds
DS174-luxeon-5050-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 6500 K 80-CRI, LUXEON 5050
на замовлення 5330 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 6500K 2023, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5250 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V, Current - Test: 640mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 800mA, Supplier Device Package: 2023, Lumens/Watt @ Current - Test: 158 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 6500K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 615lm (Typ).
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5250 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.1V
Current - Test: 640mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 800mA
Supplier Device Package: 2023
Lumens/Watt @ Current - Test: 158 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 6500K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 615lm (Typ)