Продукція > LUMILEDS > L150-65805006000H0
L150-65805006000H0
L150-65805006000H0 Lumileds
DS174-luxeon-5050-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 6500 K 80-CRI, LUXEON 5050
на замовлення 2710 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON COOL WHITE 6500K 2020, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.05V, Current - Test: 640mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 800mA, Supplier Device Package: 2020, Lumens/Watt @ Current - Test: 163 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 6500K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 630lm (Typ), Part Status: Active.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.05V
Current - Test: 640mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 800mA
Supplier Device Package: 2020
Lumens/Watt @ Current - Test: 163 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 6500K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 630lm (Typ)