Продукція > LUMILEDS > L150-65805030000S0
L150-65805030000S0 Lumileds
DS174-luxeon-5050-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
Description: COOL-WHITE 70 CRI 30V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 30.5V
Current - Test: 160mA
Viewing Angle: 116°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 2020
Lumens/Watt @ Current - Test: 152 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 6500K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 740lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COOL-WHITE 70 CRI 30V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.197" L x 0.204" W (5.00mm x 5.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 30.5V, Current - Test: 160mA, Viewing Angle: 116°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 2020, Lumens/Watt @ Current - Test: 152 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 6500K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 740lm (Typ), Part Status: Active.