Продукція > LUMILEDS > L152-4090502400000
L152-4090502400000
L152-4090502400000 Lumileds
LUXEON_5258.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 5258
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.205" L x 0.228" W (5.20mm x 5.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V
Current - Test: 160mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 240mA
Supplier Device Package: 5258
Lumens/Watt @ Current - Test: 129 lm/W
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 90
Flux @ 25°C, Current - Test: 495lm (Typ)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 5258, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.205" L x 0.228" W (5.20mm x 5.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V, Current - Test: 160mA, Viewing Angle: 115°, Current - Max: 240mA, Supplier Device Package: 5258, Lumens/Watt @ Current - Test: 129 lm/W, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 90, Flux @ 25°C, Current - Test: 495lm (Typ).