L1530PR-010
L1530PR-010 AC Connectors
LimitedWarranty.pdf?v=1679587039
Виробник: AC Connectors
Description: 10ft 30A 250V L15-30 Cord
Packaging: Bulk
Features: Industrial Environments, Outdoor Use
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 30A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 10 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Plug to Female Plug
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Number of Conductors: 4
Cord Type: SOOW
1st Connector: NEMA L15-30P
2nd Connector: NEMA L15-30R
Approved Countries: Canada, United States
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10ft 30A 250V L15-30 Cord, Packaging: Bulk, Features: Industrial Environments, Outdoor Use, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 30A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 10 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Plug to Female Plug, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Number of Conductors: 4, Cord Type: SOOW, 1st Connector: NEMA L15-30P, 2nd Connector: NEMA L15-30R, Approved Countries: Canada, United States.