Продукція > E-SWITCH > L16PLS10BORG
L16PLS10BORG E-Switch
L16.pdf
Виробник: E-Switch
Description: INCAN PNL IND ORANGE 18.00MM
Packaging: Bulk
Current: 80mA
Voltage: 14V
Type: Incandescent
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Orange
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 18.00mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INCAN PNL IND ORANGE 18.00MM, Packaging: Bulk, Current: 80mA, Voltage: 14V, Type: Incandescent, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Orange, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 18.00mm.