Продукція > E-SWITCH > L16PLS10JGRNGRN
L16PLS10JGRNGRN E-Switch
L16.pdf
Виробник: E-Switch
Description: LED PNL IND GREEN 18.00MM
Packaging: Bulk
Voltage: 12V
Type: LED
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 18.00mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND GREEN 18.00MM, Packaging: Bulk, Voltage: 12V, Type: LED, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 18.00mm.
Інші пропозиції L16PLS10JGRNGRN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L16PLS10JGRNGRN L16PLS10JGRNGRN Виробник : E-Switch L16PLS10JGRNGRN.pdf Pushbutton Switches Illuminated GRN 12VDC