Продукція > E-SWITCH > L16PLS10KYELYEL
L16PLS10KYELYEL E-Switch
L16.pdf
Виробник: E-Switch
Description: LED PNL IND YELLOW 18.00MM
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Type: LED
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 18.00mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND YELLOW 18.00MM, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 18.00mm.
Інші пропозиції L16PLS10KYELYEL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L16PLS10KYELYEL L16PLS10KYELYEL Виробник : E-Switch L16PLS10KYELYEL.pdf Pushbutton Switches Illuminated YLW 24VDC