Продукція > LUMILEDS > L170-4080701200000
L170-4080701200000
L170-4080701200000 Lumileds
DS164-luxeon-7070-datasheet.pdf
Виробник: Lumileds
White LEDs White 4000 K 80-CRI, LUXEON 7070
на замовлення 781 шт:
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUT WHT 4000K 2828, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2828 (7070 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 11.8V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1.2A, Supplier Device Package: 2828, Lumens/Watt @ Current - Test: 168 lm/W, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 25°C, Current - Test: 1390lm (Typ), Part Status: Active.
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 11.8V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.2A
Supplier Device Package: 2828
Lumens/Watt @ Current - Test: 168 lm/W
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 25°C, Current - Test: 1390lm (Typ)