L177DFAG15S1APN
L177DFAG15S1APN Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors 15P FEM SHELL SZ D
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR, Features: Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L177DFAG15S1APN Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Features: Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Board Side (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)