L177DFB25SAZ4RM6 Amphenol ICC (Commercial Products)
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.319" (8.10mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.319" (8.10mm).