L177DFDH50SAM4 Amphenol ICC (Commercial Products)
DSUB_CAT.pdf#Page=84
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.10mm, Cnt Tail 0.6mm, 50 Socket, Bright Tin Shell, 0.76m (30 in) Gold, 4-40 Threaded Rear Insert, Metal R/A Bracket (Length 13.2mm)Without Boardlock.
Інші пропозиції L177DFDH50SAM4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L177DFDH50SAM4 Виробник : Amphenol Commercial Products DSUB_CAT.pdf#Page=84 D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.10mm, Cnt Tail 0.6mm, 50 Socket, Bright Tin Shell, 0.76m (30 in) Gold, 4-40 Threaded Rear Insert, Metal R/A Bracket (Length 13.2mm)Without Boardlock