L177HDE15SD1CO4R Amphenol ICC (Commercial Products)
l177hdxxxsd1co4r.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, HIGH DE
Написати відгук
D-Sub High Density Connectors Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.89mm (.350"), 15 Socket, 0.38 m (15 in) Gold, 4-40 Rear Threaded Insert, Without Boardlock.
Інші пропозиції L177HDE15SD1CO4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L177HDE15SD1CO4R Виробник : Amphenol Commercial Products l177hdxxxsd1co4r.pdf D-Sub High Density Connectors Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.89mm (.350"), 15 Socket, 0.38 m (15 in) Gold, 4-40 Rear Threaded Insert, Without Boardlock